KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14666443
nr 1466 6443
Bo Jansson
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 35/35, daterad -85,16x12, yttermått inklusive ram: 33x27 cm
Bo Jansson, svensk bildkonstnär född 1939.
måndag 9 maj 2022
kl 19:18:09